Заходи у Дніпровському та Деснянському районах до Дня місцевого самоврядування

7 грудня в Україні відзначався День місцевого самоврядування, в зв’язку з цим – ВКЗ зібрало для вас інформацію про заходи та святкування на території Деснянського та Дніпровського районів, які відбуватимуться до 12 грудня.

Місцеве самоврядування покликане зміцнювати українську державність і це не просто чергова дата в календарі. Основна мета свята – зміцнити зання молоді та вікового населення про місцевого самоврядування, адже це допоможе вирішити низку питань на шляху до відстоювання інтересів територіальних громад.

Згідно тематики свята, в школах та навчальних закладах Дніпровського та Деснянського районів,в першій декаді грудня будуть проводитись уроки місцевого самоврядування, виховні та класні години, книжкові висновки, уроки правознавства. Завдання – ознайомитись із законами “Про місцеве самоврядування в Україні” та законом “Про місто-герой Київ”.

Для вишів є окремий подарунок від мера міста Віталія Кличко – уже декілька років поспіль, він відзначає кращих учнів-відмінників – грошовими преміями та винагородами Київської міської ради за старанне навчання. Цього року вшанування також планується, але точна дата нагородження поки що невідома.

Проте, Деснянська РДА відзначила премією Андрія Рекуна – члена Громадської ради Деснянського району, за значний внесок у розбудову та розвиток місцевого самоврядування. Приєднуємося до вітань та спонуваємо також ознайомитися з основними законами місцевого самоврядування – підвищити власні зання в даній категорії.

Нагородження Андрія Рекуна