Втрата дому – це один з найважчих випробувань у нашому житті.

Втрата дому – це один з найважчих випробувань у нашому житті. З березня 2022 року Міжнародна громадська організація “Всенародний контроль та захист” зрозуміла, що може надавати допомогу у відновленні житла для людей, які втратили свої домівки і були змушені переїхати до інших міст України. Їх оселі були зруйновані з приходом “руського миру”, люди залишилися без усього, що нажите протягом усього життя, та знайомого середовища, змушені починати життя спочатку.

Головне – життя та віра в майбутнє нашої України. Ми надаємо допомогу у вигляді речей першої необхідності, будівельних матеріалів та багато іншого. Водночас ми допомагаємо Збройним силам України, надаючи необхідне обладнання, холодильники, пічки, продукти харчування та тепловізори та приціли.

Читати більше

Волонтерська робота

Кожен з нас має можливість впливати на розвиток України. Іноді результат виявляється відразу, а іноді – через десятиліття. Але долучитися і творити країну, де ти хочеш жити, можна вже зараз.

Волонтерство – це, передусім, можливість впливати на те, що відбувається довкола, ініціювати власні проекти та змінювати країну. Часто волонтерство порівнюють з жертовністю, але насправді завдяки своїм вмінням та таланту ти можеш вирішувати або пом’якшувати суспільні проблеми та одночасно отримувати задоволення.

Коли люди стають волонтерами, вони не тільки отримують нагоду проявити себе, здобути знання та навички, але й намагаються зробити життя інших кращим.

“Будь тією зміною, яку хочеш бачити у світі!” – казав Махатма Ганді, а один зі шляхів змін – це волонтерство. Допомагаючи іншим, ми ініціюємо позитивний рух в суспільстві, беремо на себе відповідальність за те, що відбувається довкола, та надихаємо людей на творення добра.

Волонтерська діяльність базується на трьох основних характеристиках, без яких її не можна вважати волонтерством: добровільність, неприбутковість та безоплатність. Ти можеш самостійно обирати зручний для себе спосіб, час, форму та сферу надання волонтерської допомоги. Якщо тобі за допомогу пропонують фінансову винагороду чи гонорар, діяльність не можна вважати волонтером.

Читати більше

Міжнародна громадська організація “Всенародний Контроль та Захист” почала допомагати ЗСУ та ТРО з першого дня аресії РФ проти України

«Не питай, що Україна зробила для тебе. Запитай себе, що ти зробив для України»

Міжнародна громадська організація “Всенародний контроль та захист” почала допомагати ЗСУ та Тро з першого дня Аресії РФ проти України. Основними діями були:

Допомога в облаштуванні блокпостів, де особливо відзначилися Трохимчук О.В., Фісоченко В.М., Єрчик Д.В. та Юрченко А.А.

Допомога забезпечення ЗСУ та Тро з перших днів війни: носки, взуття, бронежелети, каски, харчі, ліки та інше.

Збір коштів на авто для ЗСУ, де відзначилися Февянов (Фесяно) Н.О., Годз О.П., Тамарашвілі Н. та Рустамов С.

Читати більше

Новому сміттєпереробному заводу на Закарпатті – бути!

Закарпаття – мальовничий куточок України, де знаходять прихисток мандрівники в будь-яку пору року. Проте, останнім часом, проблема забруднення навколишнього середовища сягнула нових масштабів. Саме тому, 15 вересня було розглянуто новий соціальний проєкт по будівництву сміттєпереробного заводу. Про це повідомив у Фейсбуці голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров:

За його словами, німецький інвестор розглядає такі локації для будівництва як Ірлява, Поляна, Хуст і Тячів.

«Побудова сміттєпереробного заводу у Закарпатті — наше стратегічне завдання. Для цього від розмов, які ведуться навколо цього питання протягом останніх 10 років, переходимо до конкретики. Зокрема, сьогодні послухали презентацію представників німецької компанії «Braun Industrial Technology GmbH». На прикладі німецького міста Бад- Кастріц наші гості розповіли про функціонування заводу з переробки сміття, який уже незабаром може з’явитися на Закарпатті».

Закарпатська область

«Вартість такого заводу, за словами представників «Braun Industrial Technology GmbH», складає від 6 до 9 млн євро. Важливо, що інвестор покриває 70% вартості, а громада — 30%. Для початку будівництва заводу, перший внесок громади (область+місто+ОТГ) становить 5%», – зазначив Петров.

Останні 2 роки, проблема переробки сміття неодноразово була піднята Угорщиною, адже через транскордонну річку Тиса, до країни із Закарпаття потрапляла велика кількість відходів. Таким чином, на всю кількість населення, а це 1,2 мільйона проживаючих, сміттєпереробного заводу просто немає. Відходи накопичуються на полігонах або на несанкціонованих звалищах. Із 609 населених пунктів Закарпатської області, централізований вивіз сміття є тільки в 363-х, тобто 40% громад не охоплені вивозом сміття взагалі.

Бажаємо організаторам та інвесторам якомога швидше реалізувати задумане.

Читати більше

Опалювальний сезон: Коболєв повідомив про кількість газу у сховищах

Україна закачала до своїх підземних газових сховищ понад 21 млрд кубометрів газу. Як повідомив голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, станом на 14 жовтня російського газу у сховищах немає. Увесь газ Україна купує у країн Європейського союзу.   «Ми готові захищати енергонезалежність нашої країни наступної зими – обсяг газу в ПСГ України перетнув позначку в 21 млрд. куб. м. Транзит: 194,6;

Читати більше

Подяка за гуманітарну допомогу захисникам України, від адміністрації ДУ “ІТОНАМН України”

Подяка за гуманітарну допомогу захисникам України, від адміністрації ДУ “ІТОНАМН України”

Читати більше