Сила українців – в єдності!

«Борітеся поборете – вам Бог помагає,  За вас правда, за вас слава, і воля святая»

Не даремно, гаслом даного тексту слугують безсмертні рядки вірша «Кавказ» Тараса Григоровича. Що не день, Україна стикається з новими питаннями та проблемами, але нам ще є за що боротися. Тож, пропонуємо згадати пам’ятні події та перемоги січня разом.

Минув перший місяць нового року. Для кожного з нас, січень був наповнений сімейними, святковими традиціями, дитячим сміхом та канікулами. Цього року, справді є що згадати – розкішну ялинку на Софіївській площі, яка вперше в Європі була відтворена в стилі різдвяного вертепу, з усіма біблійними персонажами.

Головна ялинка країни

Окрім цього, Київ засяяв новими місцями відпочинку та безкоштовним катком біля резиденції Президента. І варто це помічати, адже святкова атмосфера дозволила українцями згадати, що світло є, допоки воно горить в кожному з нас. Хтось відволікся від постійних питань комунальних послуг, нових робочих місць та тарифів, а хтось нарешті провів вихідні з сім’єю.

Хочеться винести це окремим пунктом, адже завжди найсильнішою стороною українського народу була, є, і буде – родина, сімейні цінності, традиції  та зв’язки. І за це, хочеться висловити подяку місцевій владі, що змогла цього року зберегти українське вогнище яскравим.

Окрім новорічних святкувань та колядок, Україна успішно відсвяткувала 103 річницю Дня Соборності України. І це надзвичайно важливе свято на сторінках історії нашої країни, і набагато приємніше спостерігати, що відтоді пройшло сторіччя, а українці і досі пам’ятають!

Святкові флешмоби з прапорами сколихнули десятки міст: на вулиці вийшли мешканці Луцька, Хмельницького, Тернополя, Чернівців, Львова та звичайно ж – Києва. Україну привітали депутати Європарламенту, а у Варшаві – офіційно вшанували пам’ять борців за Соборну Україну.

«Живі ланцюги» з прапорами заповнили соціальні мережі, і це докази також, адже нову історію народу ми пишемо щодня.

“Живий ланцюг” Луцьк 2022 рік

І це справді наша перемога! Приємно усвідомлювати, що Акт Злуки УНР та ЗУНР  – достойний приклад, адже ми розуміємо, що Україна зараз переживає не найкращі часи, проте досвід наших предків підтверджує те, що одного разу – ми вже воз’єднали Україну, отже, нам по силам зробити це вдруге.

Завжди знайдеться той, хто обезцінить кожну маленьку перемогу, але винесе на загальний розголос поразку, проте, тих, хто вірить, бореться  – завжди більше. Ми впевнені, що читачі МГО «Всенародний контроль та захист» відносять себе до другої частини. Отже, нас більше. Пам’ятаєте: «Борітеся – поборете».